![Mardinde başıboş köpekler 3 kişiyi yaraladı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-15:02/Mardin'de başıboş köpekler 3 kişiyi yaraladı.jpg)
Sokakta yürüyen 1’i çocuk 3 kişi, köpeklerin saldırısıyla hastanelik oldu.
Mardin sokaklarında gezinen başıboş köpekler kentte tehlike saçıyor.
Geçtiğimiz gün 7 yaşındaki bir çocuk köpek saldırısıyla yaralanırken, bugün ise benzer bir olay Derik ilçesine bağlı Ateşler Fırını mevkiinde yaşandı.
Sokak köpekleri, Kübra Ö. (21), Mülkiye Ö. (45) ve Abdullah Ç.’ye (5) saldırdı.
Saldırı sonucu 2 kişi yüzleri parçalanarak,1 kişi ise kollarından ısırılarak yaralandı. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Yaralılar, çevredeki vatandaşların yardımıyla Derik Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İlk müdahaleleri yapılan yaralılar, daha sonra Mardin Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.
Olayla ilgili inceleme başlatıldı.
Mardin'de başıboş köpekler 3 kişiyi yaraladı VİDEO
Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)
![i Mardin'de başıboş köpekler 3 kişiyi yaraladı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2022/02/15/mardin_1158.jpg)
![i Mardin'de başıboş köpekler 3 kişiyi yaraladı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2022/02/15/mardin_6237.jpg)
![i Mardin'de başıboş köpekler 3 kişiyi yaraladı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2022/02/15/mardin_9612.jpg)