![ODTÜde hayır propagandası](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-23:26/ODTÜ'de 'hayır' propagandası.jpg)
Geçmişte PKK seviciliği yapan bazı öğrenciler, bugünlerde de 'hayır' için çalışmalar yürütüyor.
16 Nisan'da yapılacak referanduma artık sayılı günler kaldı. Siyasi partiler çalışmalarına devam ederken; gelen son anketlere göre, 'evet' oyları önde gidiyor.
Eylem, propaganda denilince akla gelen ilk adreslerden biri olan ODTÜ, bu kez de referandum sürecine dahil oldu. Bir araya gelen muhalif öğrenciler, 'hayır' yazdı.
Terör örgütü PKK'ya sempati duyan öğrencilerin de bulunduğu ODTÜ'de geçmiş dönemlerde APO ve PKK yazıları da yazılmıştı.
![ODTÜ'de 'hayır' propagandası](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2017/03/31/odtu_1408.jpg)
![ODTÜ'de 'hayır' propagandası](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2017/03/31/odtyu_6057.jpg)
![ODTÜ'de 'hayır' propagandası](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2017/03/31/hayir_8625.jpg)