![Ümraniyespor bu hafta da kazandı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-04:38/Ümraniyespor bu hafta da kazandı.jpg)
Spor Toto 1. Lig'de 22. hafta mücadelesinde Ümraniyespor sahasında Balıkesir Baltok'u 2-0 mağlup etti.
Spor Toto 1. Lig'de 22. hafta mücadelesinde Ahmet Taşyürek'in takımı Ümraniyespor ile Giray Bulak'ın çalıştırdığı Balıkesirspor Baltok kozlarını paylaştı.
Ümraniye İlçe Stadı'nda oynanan karşılaşmada ev sahibi ekip 2-0'lık skorla kazandı. Ümraniyespor'un gollerini 72. dakikada Leandrinho ve 90'da Emircan Altıntaş kaydetti.
Alınan bu sonucun ardından Ümraniyespor puanını 41 yaparken yenilmezlik serisini 4 maça çıkarttı, Balıkesirspor 29 puanda kaldı. Ligin bir sonraki haftasında Ümraniyespor deplasmanda Gençlerbirliği ile karşılaşacak. Balıkesirspor sahasında Afjet Afyonspor'u konuk edecek.
![Ümraniyespor bu hafta da kazandı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2019/02/16/umraniyespor-bu-hafta-da-kazandi_001.jpg)