![Antalyaspor Hamburgu rahat geçti](https://kilalu.blog/news/2024-08-01-06:39/Antalyaspor Hamburg'u rahat geçti.jpg)
Antalyaspor, Avusturya kampının son hazırlık maçında Hamburg'u, Maicon ve Eto'o'nun golleriyle 2- 0 yendi.
Antalyaspor, yeni sezon hazırlıklarını yaptığı Avusturya kampının son hazırlık maçında Hamburg'la karşılaştı.
Kırmızı-beyazlılar Salzburg'daki kampın son gününde Bundesliga ekiplerinden Hamburg ile karşılaştı.
Teknik direktör Rıza Çalımbay, ilk 11'de Ferhat, Celustka, Diego, Salih, Musa, Zeki, Charles, Aydın, El Kabir, Maicon, Eto'o'ya görev verdi. 40'ncı dakikada Aydın'ın kullandığı serbest vuruşta Maicon kafa golüyle takımını 1-0 öne geçirdi. 61'inci dakikada ise Eto'o kullandığı penaltı atışıyla skoru belirledi. Maç 2-0 Antalyaspor'un üstünlüğüyle sona erdi.
Avusturya kampını tamamlayan Antalyaspor kafilesi yarın Antalya'da bir araya gelecek. Kırmızı beyazlılar Hasan Subaşı Tesisleri'nde çalışmalarına devam edecek
![Antalyaspor Hamburg'u rahat geçti](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2017/08/01/antalyaspor-hamburgu-rahat-gecti_001.jpg)