Numan Kurtulmuş, 7 Haziran'da "Salladık" diyenlere en büyük cevabı milletin sandıkta verdiğini söyledi.
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, partisinin Ordu İl Başkanlığı önüne kurulan platformun üzerinden vatandaşlara seslendi.
Kurtulmuş, "Bu, Allah'ın lütfudur, milletimizin ferasetinin sandığa yansımasıdır. Allah'a çok şükür, Türkiye genelinde şu anda resmi olmayan sonuçlara göre, yüzde 50'nin üzerinde oy almış bulunmaktayız" ifadelerini kullandı.
7 Haziran'da "Salladık" diyenlere en büyük cevabı milletin sandıkta verdiğini kaydeden Kurtulmuş, "Şu anda 7 Haziran seçimlerine göre, Ordu'da 42 bin fazla oy almış durumdayız. İnşallah 7-8 bin oy da gümrüklerden gelir" dedi.
CHP'li Pavey'den HDP'li Demirtaş'a: Birlikte iyi salladık haberi