![Erkekler Hentbol Süper Liginin şampiyonu Beşiktaş](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-18:32/Erkekler Hentbol Süper Ligi'nin şampiyonu Beşiktaş.jpg)
2015-2016 sezonu Erkeler Hentbol Süper Ligi'nde şampiyon, Ankaraspor'u deviren Beşiktaş Mogaz oldu.
Erkekler Hentbol Süper Lig'de 2015-2016 sezonunu şampiyon tamamlayan Beşiktaş Mogaz, kupasını aldı.
Siyah-beyazlı takımın, BJK Süleyman Seba Spor Salonu'nda Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor'u 36-29 yenerek play-off final serisini 3-0 kazandığı maçın ardından kupa töreni yapıldı.
Törende salonun ortasına kurulan platformda önce iki takım oyuncularına madalyaları verildi. Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan ile kulüp denetleme kurulu başkanı Feyyaz Tuncel'in de yer aldığı törende, siyah-beyazlılar kupalarını Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu'nun elinden aldı.
![Erkeler Hentbol Süper Ligi'nin şampiyonu Beşiktaş](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2016/06/04/erkekler-hentbol-super-liginin-sampiyonu-besiktas_001.jpg)