![Mersinde bir adam önce karısını sonra kendini vurdu](https://kilalu.blog/news/2024-08-01-00:10/Mersin'de bir adam önce karısını sonra kendini vurdu.jpg)
Tartıştığı eşini pompalı tüfekle vurarak öldüren adam, aynı silahla kendisini de yaraladı. Polisin başlattığı soruşturma sürerken, intihar girişiminde bulunan adamın tedavisine devam ediliyor.
Mersin'in Erdemli ilçesi Koyuncu Mahallesi'nde bakkal işleten Ayşe Gür (49), sabah saatlerinde iş yerine gelen kocası Hasan Gür'le (57) tartıştı.
Nedeni henüz bilinmeyen tartışmanın ardından Gür, karısı Ayşe Gür'e pompalı tüfekle 3 el ateş etti. Zanlı, daha sonra çenesine dayadığı silahla kendisini de yaraladı.
Çevredekilerin silah sesleri üzerine yaptığı ihbarla olay yerine gelen sağlık ekipleri, ağır yaralanan Ayşe Gür'ü Erdemli Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Yoğun bakıma alınan Gür, müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Hasan Gür ise plastik ve estetik cerrahi bölümünün olduğu Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.
Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)
![a Mersin'de bir adam önce karısını sonra kendini vurdu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/08/27/fga_2813.jpg)
![a Mersin'de bir adam önce karısını sonra kendini vurdu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/08/27/gfa_4663.jpg)
![Mersin'de bir adam önce karısını sonra kendini vurdu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/08/27/fga_8300.jpg)
![Mersin'de bir adam önce karısını sonra kendini vurdu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/08/27/gfa_3671.jpg)