![Saba Tümer: Erkek ihtiyacımı geç anladım](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-00:53/Saba Tümer: Erkek ihtiyacımı geç anladım.jpg)
Hülya Avşar'ın programına konuk olan Saba Tümer, samimi açıklamalarda bulundu.
Saba Tümer, Hülya Avşar'ınTV 8'de izleyiciyle buluşan programına konuk oldu. Tümer, programda Hülya Avşar'ın özel hayatına ilişkin sorularını yanıtladı.
Hülya Avşar, Saba Tümer'e neden aile kurma işine girmediğini sordu. Önceliğini işe ve para kazanmaya verdiğini söyleyen Tümer, "Evliliği sonraki planlara attım. Hep kariyer odaklıydım. Para kazanayım işim olsun hep bu odaklıydım.
Bir erkeğe muhtaç olmak istemedim. Bir erkeğe ihtiyacım olduğunu çok geç anladım. İhtiyaç duymakla muhtaç olmak arasında fark varmış ben onu daha iyi anladım" dedi.
![SABA TÜMER](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2015/06/06/saba-tumer_313.jpg)