![Sivasta yollar kapandı, hastaya 2 gün sonra ulaşıldı](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-20:49/Sivas'ta yollar kapandı, hastaya 2 gün sonra ulaşıldı.jpg)
Ayağı kırılan bir vatandaş, durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Karla mücadele veren ekipler, hastayı 2 gün sonra tedavi altına alabildi.
Yoğun kar yağışı hayatı olumuz etkilemeye devam ediyor.
Sivas’ın Kangal ilçesi Aktepe köyünde yaşayan bir vatandaşın, ayağı iki yerinden çıktı. Bunun üzerine yakınları 112 Acil Çağrı Merkez'ine durumu bildirdi.
Harekete geçen sağlık ekipleri kar ve tipinin yolu kapatması sonucu hastaya ulaşamadı. İlçe Özel İdaresi Karla Mücadele ekipleri yol açma çalışması gerçekleştirdi.
Yer yer tipiden göz gözü görmezken bazı noktalarda kar kalınlığının iş makinelerinin boyuna ulaşması dikkat çekti. Zorlu geçen 2 günün ardından hastaya ulaşılarak gerekli tedaviler yapıldı.
Sivas'ta yollar kapandı, hastaya 2 gün sonra ulaşıldı VİDEO
Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)
![i Sivas'ta yollar kapandı, hastaya 2 gün sonra ulaşıldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2022/01/27/ois_4925.jpg)
![i Sivas'ta yollar kapandı, hastaya 2 gün sonra ulaşıldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2022/01/27/fg_1987.jpg)
![i Sivas'ta yollar kapandı, hastaya 2 gün sonra ulaşıldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2022/01/27/pg_1873.jpg)