![Webo: Bazen İsmail Kartalı beğenmiyorum](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-19:50/Webo: Bazen İsmail Kartal'ı beğenmiyorum.jpg)
Bursaspor maçında galibiyeti getiren golü atan Pierre Webo, ''Bazen hocamızın aldığı kararları beğenmiyoruz. Bunu saklayamayız'' dedi.
Beşiktaş derbisinde galibiyet golünü atan Sow'a asist yapan Webo dün de Bursaspor karşısında Fenerbahçe'ye 3 puan kazandıran isim oldu.
Kamerunlu forvet forma şansı bulduğu her maçta takıma yardımcı olmaya çalıştığını belirterek, “Her zaman söylediğim gibi ben bir takım oyuncusuyum. Oynasam da, oynamasam da takıma yardımcı olmaya çalışıyorum” dedi.
Ligdeki 6. golüne imza atan Webo, “İsmail Kartal hocamız ve kararları alan kişi. Oynasam da, oynamasam da onun kararıdır. Saygı duymak zorundayız. Bazen oynamadığımızda, onun kararlarını beğenmediğimiz, sinirlendiğimiz ve mutsuz olduğumuz anlar oluyor. Bunu saklayamayız” diye konuştu.
![Webo: Bazen İsmail Kartal'ı beğenmiyorum](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2015/04/21/webo-bazen-ismail-kartali-begenmiyorum_001.jpg)
![Webo: Bazen İsmail Kartal'ı beğenmiyorum](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2015/04/21/webo-bazen-ismail-kartali-begenmiyorum_002.jpg)