![Bursada belediye görevlisinin Batalla sevdası](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-11:36/Bursa'da belediye görevlisinin Batalla sevdası.jpg)
Korona nedeniyle dezenfekte çalışması yapan görevli, tulumuna Bursaspor'un oyuncularından biri olan Arjantinli Pablo Martin Batalla'nın ismini yazdırdı.
Koronavirüs vakalarının görülmesinin ardından yetkililer önlemler almaya devam ederken, cadde ve sokaklar dezenfekte ediliyor.
Salgınla mücadele kapsamında görevliler, maske ve tulumlarıyla çalışmalarını sürdürüyor.
Bursa'nın Kestel ilçesinde koronavirüs nedeniyle dezenfekte çalışması yapan belediye görevlisi, giydiği tulumun arkasına Bursaspor'un oyuncularından biri olan Arjantinli Pablo Martin Batalla'nın ismini yazdırdı.
Batalla ile özdeşleşen "10" numaralı tulumla dezenfekte çalışmalarını gerçekleştiren görevlinin bu hareketi, yeşil-beyazlı taraftarlar tarafından çok beğenildi.
Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır da görevlinin fotoğrafını sosyal medya üzerinden, "Özlediniz değil mi çocuklar? Dezenfekte edildiler, tertemiz oldular. Siz parkalara dönünceye kadar salıncaklar ve kaydıraklar bize emanet." sözleriyle paylaştı.
Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)
![d Bursa'da belediye görevlisinin Batalla sevdası](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2020/04/15/tulum_4757.jpg)
![d Bursa'da belediye görevlisinin Batalla sevdası](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2020/04/15/gorevli_3800.jpg)
![d Bursa'da belediye görevlisinin Batalla sevdası](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2020/04/15/tulum_9816.jpg)