![Manisada puanlar paylaşıldı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-20:00/Manisa'da puanlar paylaşıldı.jpg)
Süper Lig'in 2. haftasında Akhisarspor ile Çaykur Rizespor bir kırmızı kartın çıktığı maçta 1-1 berabere kaldı.
Spor Toto Süper Lig'in 2. haftasında Çaykur Rizespor, deplasmanda Akhisarspor'a konuk oldu.
Bir kırmızı kartın da çıktığı mücadelede Akhisarspor ile Çaykur Rizespor sahadan 1-1'lik beraberlikle ayrıldı.
Çaykur Rizespor'un golünü 28. dakikada Vedat Muriqi kaydetti. Akhisarspor'un golünü 66. dakikada Mustafa Yumlu attı. Ev sahibi ekipte 45+3. dakikada Yevhen Seleznyov kırmızı kart gördü.
Bu sonucun ardından Çaykur Rizespor da Akhisarspor da puanını 1 yaptı. Çaykur Rizespor, bir sonraki hafta taraftarı önünde Büyükşehir Belediye Erzurumspor'u konuk edecek. Akhisarspor ise gelecek hafta deplasmanda Medipol Başakşehir ile karşılaşacak.
![Manisa'da puanlar paylaşıldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2018/08/19/manisada-puanlar-paylasildi_001.jpg)