![Sinopta bir vatandaş ahşap evi kamyonla taşıdı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-16:59/Sinop'ta bir vatandaş ahşap evi kamyonla taşıdı.jpg)
Yoldan geçen ev yüklü kamyonu gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Sinop Erfelek ilçesinde filmlere konu olacak bir olay yaşandı.
Erdoğan Kalyoncu, babasından kalma ahşap evini kamyonun üstünde başka tarlaya taşıdı. ‘Baba yadigarı’ diye bu zahmete katlandığını söyleyen Kalyoncu, “Bu ev de gittikten sonra baba yadigarı kalmıyor ki” dedi.
Sinop'ta bir vatandaş ahşap evi kamyonla taşıdı VİDEO
![Sinop'ta bir vatandaş ahşap evi kamyonla taşıdı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2017/01/18/12_3792.jpg)
![Sinop'ta bir vatandaş ahşap evi kamyonla taşıdı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2017/01/18/12_2532.jpg)
![Sinop'ta bir vatandaş ahşap evi kamyonla taşıdı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2017/01/18/12_3894.jpg)