![Kayseride hayatını kaybeden şahsın koronavirüs paylaşımı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-22:24/Kayseri'de hayatını kaybeden şahsın koronavirüs paylaşımı.jpg)
Kayseri'de koronavirüse yakalanan Mehmet İridağ, 40 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.
Kayseri'de yaşayan evli ve 4 çocuk babası 59 yaşındaki Mehmet İridağ, 4 Eylül günü yüksek ateş ve öksürük şikayetiyle Kayseri Şehir Hastanesi'ne başvurdu.
İridağ'ın yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı.
Hastanede tedavi altına alınan İridağ, koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından, "Merhaba Covid-19, ya sen beni yeneceksin ya da ben seni. Testimin sonucu pozitif çıkmıştır. Dualarınızı eksik etmeyin." paylaşımıyla duyurdu.
İridağ, 40 gün sonra hayatını kaybetti. Yakınları tarafından teslim alınan İridağ'ın cenazesi, Erkilet Bülbülpınarı Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)
!['Merhaba Covid-19, ya sen beni yeneceksin, ya ben seni' paylaşımı yapmıştı, öldü -1](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/ajans/2020/10/14/6380b84b841294ecb6426c187382d81d.jpg)
!['Merhaba Covid-19, ya sen beni yeneceksin, ya ben seni' paylaşımı yapmıştı, öldü -2](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/ajans/2020/10/14/f5856bc24cf74afd74ec40b5b5a84019.jpg)