![Boluda temizlik işçisi bulduğu cüzdanı sahibine ulaştırdı](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-23:54/Bolu'da temizlik işçisi bulduğu cüzdanı sahibine ulaştırdı.jpg)
Sokakları süpürürken bulduğu cüzdanı polis yoluyla sahibine teslim eden Pakize Kefli, mutlu olduğunu söyledi.
Bolu Belediyesi'nde temizlik görevlisi olan Pakize Kefli, sabah saatlerinde valilik önünde yerleri süpürürken cüzdan bulup durumu polise bildirdi.
Pakize Kefli, içinde kimlik ve 175 TL paranın bulunduğu cüzdanı olay yerine gelen trafik polisine teslim etti. Ç.D. isimli kişiye ait olduğu öğrenilen cüzdan, Bahçelievler Polis Merkezi ekiplerince muhafaza altına alındı. Daha sonra cüzdan polis merkezine gelen sahibine verildi.
Pakize Kefli, “Caddelerde temizlik yaparken çok cüzdan ve para buldum. Hepsini de polise teslim ettim. Benim boğazımdan haram para geçmez. Temizlik işi yapmak benim ne kadar görevimse, bulduğum cüzdanı da sahibine teslim etmek de benim görevim.
Bolu’da temizlik işçisi bulduğu cüzdanı polise teslim etti
Tomarla para bulsam da yine teslim ederim. Şu anda cüzdanı polise teslim etmekten çok mutluyum.” dedi.
Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)
![d Bolu'da temizlik işçisi bulduğu cüzdanı sahibine ulaştırdı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2021/12/24/para_4820.jpg)
![d Bolu'da temizlik işçisi bulduğu cüzdanı sahibine ulaştırdı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2021/12/24/cuzdan_6643.jpg)
![d Bolu'da temizlik işçisi bulduğu cüzdanı sahibine ulaştırdı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2021/12/24/cuzdan_8981.jpg)