![Beykozda bir erkek ve bir kadın ölü bulundu](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-02:07/Beykoz'da bir erkek ve bir kadın ölü bulundu.jpg)
Kayıp ilanı ile aranan iki kişinin tüpten sızan gaz nedeniyle zehirlendikleri düşünülüyor. Cenazeler inceleme için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.
İstanbul'un Beykoz ilçesine bağlı Kaynarca Mahallesi'nde dün gece saatlerinde, bir kadın ve bir erkeğin cansız bedenleri bulundu.
Evde bulunan, B V.D. (64) ile F.Ç.'nin (47), ısınmak için açtıkları tüpten sızan gaz nedeniyle zehirlenerek öldükleri düşünülüyor.
Öte yandan, şahısların haklarında kayıp ilanı olduğu tespit edildi. Polis tarafından olay yerinde inceleme yapıldı. İncelemelerin ardından cenazeler Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.
Eve girerek cesetlerle karşılaşan mahalle sakini, “Telefonu aradım, cevap vermediler. Gece burada onlara seslendiler cevap vermediler. İçeri bakalım orada olabilirler dediler. Keserle kapıyı zorladık açamadık. Kapıyı açtık girdik, baktık biri koltukta yatmış. Kafası kanlıydı biraz. Bir de kadın vardı yanında. Üstü örtülmüş. Gaz kokusu vardı. İkisi de ölmüştü. Tüp de içeride.” dedi.
Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)
![i Beykoz'da bir erkek ve bir kadın ölü bulundu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/12/13/fa_577.jpg)
![i Beykoz'da bir erkek ve bir kadın ölü bulundu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/12/13/fa_4870.jpg)
![i Beykoz'da bir erkek ve bir kadın ölü bulundu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/12/13/fa_5862.jpg)