![Manisada bir kişi mührü alnına bastı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-06:02/Manisa'da bir kişi mührü alnına bastı.jpg)
Manisa'da oy kullanmaya giden bir kişi mührü alnına bastı. Gerekçesi ise; partilere değil, kendime güveniyorum.
Manisa’da veteriner hekim Bora Benli, oyunu kullanmak için sandık başına gitti. Oy kullanacağı Yunusemre ilçesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik İlkokulu’na giden Benli, ’Evet’ yazılı mührü alnına basarak dışarı çıktı.
Herhangi bir parti ya da bağımsız adaya oy vermediğini belirten Benli, "Neden böyle bir şey yaptınız?" sorusuna ise, "Türkiye’deki politikaları beğenmiyorum. Hiçbirine güvenmiyorum. Kendime güveniyorum. O yüzden mührü alnıma bastım"dedi.
Manisa'da bir kişi mührü alnına bastı İZLE
![Manisa'da bir kişi mührü alnına bastı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2015/06/07/1_2206_1.jpg)