![Sumudicadan kartal pozu](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-13:38/Sumudica'dan kartal pozu.jpg)
Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica, Beşiktaş ile oynadıkları maçın ardından taraftarların isteği üzerine kartal pozu verdi.
Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında deplasmanda Beşiktaş'a 2-0 yenilen Kayserispor'da teknik direktör Marius Sumudica, iyi oynamalarına rağmen kazanamadıklarını söyledi.
Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Sumudica, Beşiktaş'ın kaliteli oyunculara sahip olduğunu vurgulayarak, "İyi bir maç çıkardık. 4-5 tane net fırsat yakaladık. Büyük bir takıma karşı bunları gol yapamazsanız sonuç böyle olur." diye konuştu.
Sumudica daha sonra maç öncesi verdiği Kartal Pençesi pozu için ise şunları söyledi: “Ben buradaki atmosferi gerçekten çok seviyorum. Beşiktaş taraftarını bu nedenle çok beğeniyorum. Bana arkadan bağırdılar, ben de gönüllerini almak için isteklerine cevap verdim. Yoksa Beşiktaş'la aramda başka bir şey yok.”
![Sumudica'dan kartal pozu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2018/05/08/sumudica_9780.jpg)