![Necip Uysal: Ben artık Fenerbahçeliyim](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-22:05/Necip Uysal: Ben artık Fenerbahçeliyim.jpg)
Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi öncesinde yaşanan Fair-Play örneği, BJK TV'de yayınlandı.
Akşam gazetesinin haberine göre; Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi öncesi seremonide müthiş bir Fair-Play örneği yaşandı.
Necip Uysal'ın önünde duran çocuk, "Ben sana düştüm ama Fenerbahçeliyim... Artık Beşiktaşlı mı oldum?" diye sordu. Necip, minik çocuğa şu cevabı verdi: "Hayır, sakın üzülme. Sen hala Fenerbahçelisin. Benim elimi tuttun diye ben artık Fenerbahçeliyim."
Bu harika olay BJK TV'de yayınladı. Çocuğun babası, Necip'e şu mektubu yazdı: "Değerli Oğlum Necip... Ben Fenerbahçe kongre üyesiyim ve iyi bir taraftarım. Beşiktaş maçında 6.5 yaşındaki iki oğlum seremonide sahaya çıktılar. Oğlum ile girdiğin bu diyalogu hiç unutmayacağım... Eşim ile birlikte maç boyunca senin başarılı olmanı istedik. Kaybettiniz ama sen kazandın..."
![Necip Uysal: Ben artık Fenerbahçeliyim](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2015/04/04/necip-uysal-ben-artik-fenerbahceliyim_001.jpg)