![Şükrü Saracoğlu Stadı boş kaldı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-08:00/Şükrü Saracoğlu Stadı boş kaldı.jpg)
Fenerbahçe'nin Kadıköy'de çıktığı sezonun son maçında tribünler boş kaldı.
Sarı-lacivertli takımın 33. haftada İstanbul Başakşehir karşısında yaşadığı 2-2'lik beraberlikle şampiyonluk yarışından kopmasının ardından, sezonun son maçında tribünler boş kaldı.
Aynı zamanda bugün Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen Fenerbahçe Kulübü'nün olağan genel kurul toplantısı da tribünlerin boş kalmasında etkili oldu.
1899 Fenerbahçe ile Esenler taraftar grupları, Migros kale arkası tribünde, yarınki genel kurulda yeniden başkan adayı olan Aziz Yıldırım için “Her şeyin farkındayız. Ellere inat Fenerbahçe'yi bırakma” yazılı pankart açtı.
Bu arada Genç Fenerbahçeliler Taraftar grubu başkan Aziz Yıldırım'a istifa çağrısı yapmak için Kadıköy İskele Meydanı'nda toplandı. Grubun planladığı yürüyüş ise gerçekleşmedi.
![Fenerbahçe boş tribünlere karşı oynuyor](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2015/05/30/sukru_saracoglu_7535.jpg)
![Şükrü Saracoğlu Stadı boş kaldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2015/05/30/sukru-saracoglu-stadi-bos-kaldi_002.jpg)
![Şükrü Saracoğlu Stadı boş kaldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2015/05/30/sukru_saracoglu_2402.jpg)