![Konyada kağıt toplayıcının feryadına Konyalılar yetişti](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-16:26/Konya'da kağıt toplayıcının feryadına Konyalılar yetişti.jpg)
Şerefiyle, namusuyla ekmeğini kağıt toplayarak kazanan toplayıcının arabasına el koymak isteyen zabıtalara, Konyalılar müdahale etti.
Konya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri bir kağıt toplayıcısının el arabasına el koymak istedi.
Kağıt toplayıcısının feryadına Konyalılar yetişti VİDEO
Arabasını zabıta ekiplerine teslim etmek istemeyen kağıt toplayıcısı ağlamaklı bir şekilde, “O benim ekmek teknem, beni öldürün ekmek teknemi almayın” diyerek feryat etti.
Kağıt toplayıcısı ile zabıtalar arasında yaşanan gerginliğe çevredeki halk da müdahil oldu. Bir süre devam eden arbedenin ardından, Konyalılar kağıt toplayıcısının arabasına el konulmasına engel oldu.
![Konya'da kağıt toplayıcının feryadına Konyalılar yetişti](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2016/03/17/konya_1446.jpg)