![Tuzlaspor turladı Elazığspor veda etti](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-10:45/Tuzlaspor turladı Elazığspor veda etti.jpg)
Ziraat Türkiye Kupası'nda Tuzlaspor ile 1-1 berabere kalan Elazığspor kupaya veda ederken Tuzlaspor ise grubu lider tamamladı.
Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray'ın da yer aldığı E Grubu'nu lider tamamlamayı garantileyen Tuzlaspor, grupta iddiası kalmayan Elazığspor ile formalite maçına çıktı.
Tuzla Belediye Stadyumu'nda oynanan karşılaşma 1-1'lik eşitlikle sona ererken, İstanbul ekibinin golünü 63. dakikada Melik Derin, Elazığspor'un golünü ise 73. dakikada Timur Özgöz kaydetti. Bu sonuçla Tuzlaspor E Grubu'nu 13 puanla lider olarak bitirirken, konuk Elazığspor da gruptaki ikinci beraberliğini alarak turnuvaya 2 puanla veda etti. E Grubu'nun lideri Tuzlaspor, son 16 turunda F Grubu'nun ikincisi ile tek maçlık eleme müsabakası oynayacak.
![Tuzlapsor turladı Elazığspor veda etti](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2017/01/24/tuzlaspor-turladi-elazigspor-veda-etti_001.jpg)