![Beşiktaş Avrupa Liginde gruplara kaldı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-10:16/Beşiktaş Avrupa Ligi'nde gruplara kaldı.jpg)
Avrupa Ligi temsilcimiz Beşiktaş, play-off turu ilk maçında 1-1 berabere kaldığı Sırp takım Partizan'ı, İstanbul'da 3-0 mağlup etti ve adını gruplara yazdırdı.
Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi play-off eleme turu rövanş maçında Sırbistan'ın Partizan ekibini sahasında konuk etti. İlk mücadele 1-1 sona ermişti.
Temsilcimiz Beşiktaş, maçın ilk yarısına oldukça iyi başladı. 35. dakikada Pepe ve 45. dakikada Oğuzhan'ın attığı gollerle soyunma odasına 2-0 üstünlükle girdik.
Mücadelenin ikinci yarısına konuk takım daha iyi başlasa da, ilerleyen dakikalarda kontrolü yeniden ele aldık.
69. dakikada bir kez daha sahneye çıkan Pepe, skoru 3-0 yaptı. Karşılaşmada başka gol olmayınca temsilcimiz Beşiktaş, mücadeleden 3-0 galip ayrıldı ve adını gruplara yazdırdı.
UEFA Avrupa Ligi 2018-19 sezonu grup aşamaları kura çekimi, yarın saat 14:00'te Monaco'daki Grimaldi Forum'da gerçekleştirilecek.
Sırplar Beşiktaş maçında ırkçı tezahürat yaptı
![a Beşiktaş Avrupa Ligi'nde gruplara kaldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2018/08/30/besiktas-avrupa-liginde-gruplara-kaldi_001.jpg)
![a Beşiktaş Avrupa Ligi'nde gruplara kaldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2018/08/30/besiktas-avrupa-liginde-gruplara-kaldi_002.jpg)
![a Beşiktaş Avrupa Ligi'nde gruplara kaldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2018/08/30/besiktas-avrupa-liginde-gruplara-kaldi_003.jpg)
![Beşiktaş Avrupa Ligi'nde gruplara kaldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2018/08/30/besiktas-avrupa-liginde-gruplara-kaldi_004.jpg)