![Karşıyaka-Fenerbahçe serisi Ülker Arenada devam edecek](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:44/Karşıyaka-Fenerbahçe serisi Ülker Arena'da devam edecek.jpg)
Fenerbahçe Ülker, Spor Toto play-off yarı final serisi ikinci maçında, yarın Pınar Karşıyaka'yı ağırlayacak.
Ülker Sports Arena'da oynanacak karşılaşma saat 20.00'de başlayacak. Pınar Karşıyaka, İstanbul'da oynanan ilk maçı uzatma sonucunda 97-96 kazanarak seride 1-0 öne geçmişti.
Yarı final serisinin üçüncü maçı, 4 Haziran Perşembe günü İzmir'de saat 19.30'da Karşıyaka Spor Salonu'nda yapılacak. Üç galibiyete ulaşacak takımın finale yükseleceği seride, gerekirse dördüncü maç 6 Haziran Cumartesi günü İzmir'de, son maç ise 9 Haziran Salı günü İstanbul'da oynanacak.
![Karşıyaka-Fenerbahçe serisi Ülker Arena'da devam edecek](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2015/05/31/karsiyaka-fenerbahce-serisi-ulker-arenada-devam-edecek_001.jpg)