![16 gündür aranan 10 yaşındaki çocuğun cesedi bulundu](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:22/16 gündür aranan 10 yaşındaki çocuğun cesedi bulundu.jpg)
Kartal'da 16 gün önce kaybolan ilkokul öğrencisi 10 yaşındaki Beratcan Karakütük'ün cesedi Tuzla'da Tepeören'de ormanlık alanda bulundu.
16 gün önce Yıldız İşçimenler İlkokulu'ndan 14.20'de çıkan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük eve gelmeyince ailesi, 19.15'te polise kayıp müracaatında bulunmuştu.
İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri ve Kartal İlçe Emniyetine bağlı polisleri, minik Beratcan’ı bulmak için yoğun bir şekilde arama çalışmaları başlatmışlardı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri bugün, 16 gündür kayıp olan minik Beratcan Karakütük ile ilgili yeni bir ihbarı değerlendirdi.
Ekipler, minik çocuğun cesedini Tuzla'da Tepeören'de ormanlık alanda buldu. Beratacan'ın cesedi ilk incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.
![beratcan](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2016/03/23/beratcan_3361.jpg)
![16 gündür aranan 10 yaşındaki çocuğun cesedi bulundu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2016/03/23/bertacan_3798.jpg)