![Zeynep Alkandan kanser hastalarını kızdıran paylaşım](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-02:21/Zeynep Alkan'dan kanser hastalarını kızdıran paylaşım.jpg)
Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, Instagram üzerinden yaptığı bir paylaşımla kanser hastalarını kızdırdı. Alkan, pişirdiği kabak için, "Kanser olacağım ama kilo almayacağım" dedi.
Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, Instagram sayfasından paylaştığı içeriklerle yeniden gündeme geldi.
Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Zeynep Alkan, verdiği pozlarla adından söz ettirirken, bu kez kanser hastalarının tepkisine yol açacak bir yorumda bulundu.
Mutfağa girerek yemek yapan Zeynep Alkan, yağsız pişirdiği kabak için "Kanser olacağım ama kilo almayacağım" yorumunda bulundu. Alkan'ın bu paylaşımı, kanser hastalarını kızdırdı.
Kilo almamak uğruna kanser olmayı bile tercih ettiğini dile getiren Alkan'a, hastalığın ciddiyetini anlatacak yorumlar yapıldı. Alkan, kısa bir sonra bu paylaşımını kaldırdı.
![Zeynep Alkan'dan kanser hastalarını kızdıran paylaşım](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/02/13/ggudkt_8958.jpg)
![Zeynep Alkan'dan kanser hastalarını kızdıran paylaşım](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/02/13/taaegaajkz_2950.jpg)
![Zeynep Alkan'dan kanser hastalarını kızdıran paylaşım](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/02/13/gitjezs_9766.jpg)
![Zeynep Alkan'dan kanser hastalarını kızdıran paylaşım](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/02/13/oikzaz_5611.jpg)