![Yeni Malatyasporda hedef 3 puan](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-20:09/Yeni Malatyaspor'da hedef 3 puan.jpg)
Evkur Yeni Malatyaspor Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Erdal Gündüz, Spor Toto Süper Lig'in 9. haftasında karşılaşacakları Ankaragücü maçı ile ilgili konuştu.
Evkur Yeni Malatyaspor Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Erdal Gündüz, Spor Toto Süper Lig'in 9. haftasında 21 Ekim Pazar günü deplasmanda MKE Ankaragücü ile yapacakları maçtan en kötü beraberlikle ayrılmak istediklerini söyledi.
Gündüz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, milli maçlar nedeniyle lige verilen arada Antalya'daki kampın çok verimli geçtiğini belirtti.
Burada, sakat oyuncuların da takıma katıldığını ve oyuncuların morallerinin yerinde olduğunu kaydeden Gündüz, "Artık Ankaragücü maçının hazırlıklarını tamamlamak üzereyiz. Ligin yeni ve iyi takımlarından birine karşı deplasmanda mücadele edeceğiz. Hedefimiz her zaman olduğu gibi galibiyet. İnşallah Ankaragücü karşısında 3 puanı alırız, en kötü beraberlikle oradan ayrılmayı istiyoruz." diye konuştu.
![Yeni Malatyaspor'da hedef 3 puan](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2018/10/19/yeni-malatyasporda-hedef-3-puan_001.jpg)