![Tekirdağda 3 metrelik köpek balığı oltaya takıldı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-12:16/Tekirdağ'da 3 metrelik köpek balığı oltaya takıldı.jpg)
Marmara Denizi'ne açılan balıkçılar, 3 metre uzunluğunda, 150 kilo ağırlığında camgöz cinsi köpek balığı yakaladı.
Çorlu'da 15 yıldır balıkçılık yapan 28 yaşındaki Kıvanç Batur, arkadaşıyla birlikte dün gece balık avlanmak için Tekirdağ'dan Marmara Denizi'ne açıldı.
Balıkçıların ağlarına köpek balığı takıldı. Balıkçı Kıvanç Batur, "Arkadaşlarla birlikte balık için denize açıldık. Bu köpek balığı ağlarımıza takıldı. 3 metre boyunda 150 kilo ağırlığında. Şu anda tezgahımızda sergiliyoruz. Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi var. Herkes gelip fotoğraf çektiriyor. Satılık mı diye soran çok. Almak isteyenlere kilosu 20 liradan satacağız" dedi.
Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)
![Tekirdağ'da 3 metrelik köpek balığı oltaya takıldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2017/02/20/c54ba4d6279c3baab900379ac9288dee.jpg)
![Tekirdağ'da 3 metrelik köpek balığı oltaya takıldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2017/02/20/5a48255a31ca8e536eb7333e4e38f267.jpg)
![Tekirdağ'da 3 metrelik köpek balığı oltaya takıldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2017/02/20/a75d7bdbf37b96457ba571b9ef0353ae.jpg)
![Tekirdağ'da 3 metrelik köpek balığı oltaya takıldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2017/02/20/645eb0a583774f3488a67f95cd93760f.jpg)