![Anadolu Efes Süper Lig play-offunda yarı finalde](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-21:17/Anadolu Efes Süper Lig play-offunda yarı finalde.jpg)
Çeyrek final üçüncü maçında Galatasaray Odeabank'ı 87-76 mağlup eden Anadolu Efes, seride durumu 2-1'e getirerek yarı finale yükseldi.
Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanan maçta Anadolu Efes, ilk periyodu 24-17, devreyi de 48-40 üstün kapattı. 3. periyodu da 69-55 önde geçen Anadolu Efes, Galatasaray Odeabank'ı 87-76 yendi ve adını yarı finale yazdırdı. Anadolu Efes, yarı finalde Beşiktaş Sompo Japan ile karşılaşacak.
![Anadolu Efes Süper Lig play-offunda yarı finalde](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2017/05/27/anadolu-efes-super-lig-play-offunda-yari-finalde_001.jpg)