![Fenerbah Beko, Anadolu Efesi 90-68 yendi](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-12:22/Fenerbah Beko, Anadolu Efes'i 90-68 yendi.jpg)
ING Basketbol Süper Ligi'nin 4. haftasında, Fenerbahçe Beko, evinde Anadolu Efes'i 90-68 yendi. Bu galibiyetin ardından Fenerbahçe Beko, Efes'i 6 maç sonra yenmeyi başardı.
ING Basketbol Süper Ligi'nin 4. haftasında Fenerbahçe Beko Ülker Etkinlik Salonu'nda Anadolu Efes'i ağırladı.
İlk çeyreği 24-16 önde bitiren Fenerbahçe Beko, devreye 47-31'le önde girdi. İkinci yarıyada daha agresif bir oyun gösteren ev sahibi takım 3. çeyrekte farkı açtı ve 68-45'le son çeyreğe girdi.
Sarı-Lacivertli takım karşılaşmanın başından sonunan kadar üstün götürdüğü mücaledede 22 fark atarak 90-68 kazandı.
Alınan bu galibiyetle Fenerbahçe Beko, Efes karşısında 6 maç sonra kazanmayı başardı.
![a Fenerbah Beko, Anadolu Efes'i 90-68 yendi](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2021/10/18/fenerbahce_7463.jpg)
![a Fenerbah Beko, Anadolu Efes'i 90-68 yendi](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2021/10/18/fenerbahce_6989.jpg)
![a Fenerbah Beko, Anadolu Efes'i 90-68 yendi](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2021/10/18/fenerbahce_6289.jpg)
![a Fenerbah Beko, Anadolu Efes'i 90-68 yendi](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2021/10/18/fenerbahce_4974.jpg)