![Vedat Muriç Rizeye veda mesajı yayınladı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-14:38/Vedat Muriç Rize'ye veda mesajı yayınladı.jpg)
Rizespor’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Vedat Muriç, sosyal medya hesabından Rize'ye veda mesajı yayınladı.
Çaykur Rizespor'dan geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe'ye transfer olan Vedat Muriç, sosyal medya hesabından Rize halkına ve camiaya bir veda mesajı yayımladı.
Muriç, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
“Acısıyla, tatlısıyla kelimenin tam anlamıyla muhteşem birliktelik gördüğümüz Rizespor camiasına ve Rize'deki komşularıma; kendim, Rize'de doğan minik oğlum ve eşim adına çok teşekkür ederim. Hoşça kalın.”
![Muriç Rize'ye veda etti](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2019/07/09/vedat-muric-rizeye-veda-mesaji-yayinladi_001.jpg)