![Gamze Özçelik köy hayatını sevdi](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-01:54/Gamze Özçelik köy hayatını sevdi.jpg)
Yaptığı yardımlarla adından söz ettiren eski oyuncu Gamze Özçelik'ten, yeni paylaşım geldi.
Oyunculuğu bırakıp yardım derneği kuran Gamze Özçelik, Afrika'da su kuyuları açmaya devam ediyor.
Gamze Özçelik, bu kez bir köy evini ziyaret etti. Bir süre ahırda hayvanlarla vakit geçiren Özçelik, doğanın tadını çıkardı. Eski oyuncu soba başında çekildiği fotoğrafını, "Köy hayatını seçti" notuyla paylaştı.
![Gamze Özçelik köy hayatını sevdi](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/02/19/vv_9309.jpeg)