![Umut Bulut: Eşimi ve oğlumu çok özlüyorum](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-01:48/Umut Bulut: Eşimi ve oğlumu çok özlüyorum.jpg)
Geçtiğimiz sezon Galatasaray'dan Kayserispor'a transfer olan Umut Bulut, önceki gün İstanbul'a geldi.
Havaalanından iner inmez soluğu Aqua Florya AVM'de alan Umut Bulut, burada eşi Anna ile bir araya geldi. Uzun bir aradan sonra ailesiyle bir araya gelen golcü futbolcu, bir mekanda yedikleri öğlen yemeğinin ardından soruları yanıtladı.
Bulut, ''Havalanına iner inmez buraya geldik. Eşimi ve çocuğumu çok özledim. Sanırım ilerleyen günlerde eşimi ve oğlumu Kayseri'ye alacağım. Çünkü çok özlem duyuyorum." dedi.
![Umut Bulut: Eşimi ve oğlumu çok özlüyorum](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2017/10/25/gg_7599.jpeg)