Akhisar Belediyespor, Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Karşıyaka maçı öncesi yaşanan olayla ilgili açıklama yaptı.
Akhisar Belediyespor, bir açıklama yayınlayarak Hasan Kabze ile Douglao arasında geçen olayı netliğe kavuşturdu
Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Basında çıkan haberlerde futbolcularımız Hasan Kabze ve Douglao arasındaki antrenmanda gerçekleşen pozisyon gereği küçük bir tartışma büyütülerek kamuoyuna sunulmuştur. Bu şekilde pozisyon gereği sürtüşmeler antrenmanın ciddiyetinden kaynaklanan, büyütülmemesi gereken ve her zaman olabilecek türden olaylardır. Takımımıza hafta sonu oynayacağı Osmanlıspor maçı için başarılar diliyoruz."