![Büyükada’da hastalanan bebeğin imdadına Kıyı Emniyeti yetişti](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-23:01/Büyükada’da hastalanan bebeğin imdadına Kıyı Emniyeti yetişti.jpg)
Büyükada’da rahatsızlanan 1 yaşındaki bebek, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün can kurtarma botuyla Pendik’te bekleyen ambulansa teslim edildi.
Büyükada’da rahatsızlanan 1 yaşındaki bebeğin yardımına Kıyı Emniyeti'ne bağlı can kurtarma botu yetişti.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Büyükada’da rahatsızlanan 1 yaşındaki bebek ve ailesi, KEGM-3 hızlı tahlisiye (can kurtarma) botumuzca Pendik Marina’da hazır bekleyen ambulansa teslim edildi" İfadeleri kullanıldı.
Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)
![Büyükada’da hastalanan bebeğin imdadına Kıyı Emniyeti yetişti](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2021/12/27/aa_7315.jpg)