![Ahmet Nur Çebiden İlhan Ekşioğluna cevap: Seviyeli ol](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-07:30/Ahmet Nur Çebi'den İlhan Ekşioğlu'na cevap: Seviyeli ol.jpg)
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, İlhan Ekşioğlu'nun yaptığı yoruma cevap olarak ''Biraz seviyeli ve spor adamı olmak lazım'' dedi.
Çaykur Rizespor-Beşiktaş maçı sonrası Kartal'ın ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, açıklamalarda bulundu.
Hikmet Karaman'ın ekibinden övgü dolu sözlerle bahseden Çebi, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nu isim vermeden eleştirerek, "Ben hakemleri aramadım. Aranmasını da doğru bulmuyorum" ifadesini kullandı.
Çebi, maç esnasında hakem Cüneyt Çakır aleyhinde tweetler atan Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu'nu da hedef alarak, "Biraz seviyeli olmak ve ayrıca spor adamı olmak lazım" yorumu yaptı.
Özeleştiri yaptı Çebi oynadıkları oyunu da eleştirerek, "Ben Beşiktaş'ı bugün sahada pek iyi görmedim. Dokuz kişi kalmalarına rağmen Rizespor da iyi oynadı. Onları da tebrik ediyorum" açıklamasını yaptı.
![Ahmet Nur Çebi'den İlhan Ekşioğlu'na cevap: Seviyeli ol](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2015/02/09/ahmet-nur-cebiden-ilhan-eksiogluna-cevap-seviyeli-ol_001.jpg)