![Galatasaray 2 yılda 26 kafa golü yedi](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-09:23/Galatasaray 2 yılda 26 kafa golü yedi.jpg)
Sivasspor karşısında N'Dinga'nın kafa golüne engel olamayan Galatasaray, son 2 yılda toplamda ağlarında 26 kafa golü gördü.
Galatasaray'ın uzun yıllardır çözemediği yan top sorunu Sivasspor maçında da ortaya çıktı. Sarı-kırmızılı ekip N'Dinga'dan yediği golle bu sezon 9. kez kafa golü yedi.
Hava toplarına bir türlü önlem alamayan sarı-kırmızılı ekibin aksine Fenerbahçe iki yılda 9, Başakşehir 8 gol yedi. Beşiktaş ise kalesinde Galatasaray'dan 13 kat daha az kafa golü gördü. İki yılda çıktığı 54 maçta sadece 2 kez yan toptan gol yiyen siyah-beyazlılar, bu alanda rakiplerine üstünlük sağladı.
![Galatasaray 2 yılda 26 kafa golü yedi](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2018/02/05/galatasaray-2-yilda-26-kafa-golu-yedi_001.jpg)