![Kayserispor, 3 puanı 3 golle aldı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-18:41/Kayserispor, 3 puanı 3 golle aldı.jpg)
Süper Lig'in 4.haftasında Kayserispor, evinde ağırladığı Giresunspor'u 3-0 yenerek puanını 6'ya çıkardı ve bu sezon ikinci galibiyetini aldı.
Sezona 2 mağlubiyet ve 1 galibiyet ile istediği gibi başlayamayan Kayserispor, Süper Lig'in 4. haftasında Giresunspor ile karşı karşıya geldi. Kayserispor, Giresunspor'u 3-0 mağlup etti.
Kayseri Kadir Has Stadyumu'nda oynanan mücadelede Kayserispor'un gollerini 22. dakikada Onur Bulut, 71. dakikada Mario Gavranovic ve 87. dakikada Ramazan Civelek attı. Mücadelenin 45+5. dakikasında Mame Thiam penaltı vuruşundan yararlanamadı.
Kayseri temsilcisi, haftayı 6 puanla tamamladı. Kayserispor, önümüzdeki hafta Fenerbahçe'ye konuk olacak.
2 maç aradan sonra mağlubiyet yaşayan Giresunspor'un puanı ise 6'da kaldı. Karadeniz ekibi, önümüzdeki hafta Konyaspor'u ağırlayacak.
![a Kayserispor, 3 puanı 3 golle aldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2022/08/28/kayserispor_5385.jpg)