![Fatihte telefonuna bakarak yürürken açık ızgaradan aşağıya düştü](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-05:50/Fatih'te telefonuna bakarak yürürken açık ızgaradan aşağıya düştü.jpg)
Pasaj içinde yürürken cep telefonundaki mesajları okuyan 19 yaşındaki Abdullah Mut, mal indirmek için açılan ızgaradan alt kata düşüp, kolilerin üzerinde durarak kazadan yara almadan kurtuldu.
İstanbul Fatih'te bulunan pasajdaki bir dükkanda çalışan 19 yaşındaki Abdullah Mut, yürüdüğü sırada telefonuna gelen mesajları okumaya başladı. Pasaj içinde bulunan ızgaraları açan diğer esnaf ise malları bu ızgaradan alt kata indirmeye başladı.
Telefonuna bakarak yürüdüğü sırada ızgaranın açık olduğunu fark etmeyen genç, alt kata düştü. Alt katta üst üste dizilen kolilerin üzerinde düşen ve oturur vaziyette dengede kalan Abdullah Mut, olayı yara almadan atlattı.
Fatih'te telefonuna bakarak yürürken açık ızgaradan aşağıya düştü ViDEO
Abdullah Mut'un düştüğünü gören pasaj esnafı yardıma koştu. Büyük şaşkınlık yaşayan gencin ilk sorusu, "Burası niye açık, gözlüğüm nerede?" oldu.
Yaşanan tüm bu anlar pasajın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
Yaşadığı olayı anlatan Abdullah Mut, "Nasıl olduğunu bilmiyorum. Elimde telefon vardı işlerim vardı o an onlarla ilgileniyordum. Görmedim aşağı düştüm. Şansa kutunun üzerine denk geldim. Sonra ofisime çıktım. O gün mal indiriyorlarmış. Hep şanslı olmam genelde. Düşsem yaralanabilirdim. En az 3 metre vardır. " dedi.
Pasaj esnafından bir kişi ise, "Birden düşmesi ile oturması bir oldu. Direkt düşse kolu bacağı kırılırdı." diye konuştu.
Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)
![d Cep telefonuna bakarak yürürken açık ızgaradan aşağıya düştü -5](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/ajans/2022/02/16/cep_telefonuna_bakarak_yururken_acik_izgaradan_asagiya_dustu_28484.jpg)
![d Cep telefonuna bakarak yürürken açık ızgaradan aşağıya düştü -1](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/ajans/2022/02/16/cep_telefonuna_bakarak_yururken_acik_izgaradan_asagiya_dustu_36105.jpg)
![d Cep telefonuna bakarak yürürken açık ızgaradan aşağıya düştü -2](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/ajans/2022/02/16/cep_telefonuna_bakarak_yururken_acik_izgaradan_asagiya_dustu_13068.jpg)
![d Cep telefonuna bakarak yürürken açık ızgaradan aşağıya düştü -3](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/ajans/2022/02/16/cep_telefonuna_bakarak_yururken_acik_izgaradan_asagiya_dustu_84861.jpg)
![d Cep telefonuna bakarak yürürken açık ızgaradan aşağıya düştü -4](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/ajans/2022/02/16/cep_telefonuna_bakarak_yururken_acik_izgaradan_asagiya_dustu_70378.jpg)
![d Cep telefonuna bakarak yürürken açık ızgaradan aşağıya düştü -6](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/ajans/2022/02/16/cep_telefonuna_bakarak_yururken_acik_izgaradan_asagiya_dustu_92573.jpg)
![d Cep telefonuna bakarak yürürken açık ızgaradan aşağıya düştü -7](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/ajans/2022/02/16/cep_telefonuna_bakarak_yururken_acik_izgaradan_asagiya_dustu_33357.jpg)
![d Cep telefonuna bakarak yürürken açık ızgaradan aşağıya düştü -8](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/ajans/2022/02/16/cep_telefonuna_bakarak_yururken_acik_izgaradan_asagiya_dustu_84269.jpg)
![d Cep telefonuna bakarak yürürken açık ızgaradan aşağıya düştü -10](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/ajans/2022/02/16/cep_telefonuna_bakarak_yururken_acik_izgaradan_asagiya_dustu_41973.jpg)