![Mersinde çöp konteynerine bırakılmış bebek cesedi bulundu](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-15:26/Mersin'de çöp konteynerine bırakılmış bebek cesedi bulundu.jpg)
Akdeniz ilçesinde bir vatandan çöp konteyneri içinde bebek cesedi olduğunu fark edip emniyet güçlerine haber verdi.
Mersin'in merkez Akdeniz ilçesindeki bir çöp konteynerinde bebek cesedi bulundu.
Yeni Mahalle'de yaşayan bir kişi çöp konteynerinde bebek cesedi bulunduğunu fark etti. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri sevk edildi.
Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekiplerince yapılan incelemede bebeğin cesedi otopsi için hastaneye gönderildi. Bebeği bırakanların belirlenmesi için soruşturma başlatıldı.
Mersin'de çöp konteynerine bırakılmış bebek cesedi bulundu VİDEO
Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)
![a Mersin'de çöp konteynerine bırakılmış bebek cesedi bulundu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/11/22/rjd_8567.jpg)
![a Mersin'de çöp konteynerine bırakılmış bebek cesedi bulundu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/11/22/rjd_136.jpg)
![a Mersin'de çöp konteynerine bırakılmış bebek cesedi bulundu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/11/22/rjd_2708.jpg)