![Mehmet Ağar Kenan Evrenin cenazesine katıldı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-13:31/Mehmet Ağar Kenan Evren'in cenazesine katıldı.jpg)
Kenan Evren'in cenazesine Meclis'te grubu olan partilerden katılım yoktu. Mehmet Ağar, dikkat çeken isim oldu.
Kenan Evren'in cenaze törenine Meclis'te grubu bulunan siyasi partilerden katılım olmadı. Evren'in aile üyelerinin yanında Işık Koşaner, Hilmi Özkök, Çevik Bir ve kuvvet komutanların törende yer aldığı görülürken objektiflere Mehmet Ağar da takıldı.
Törene katılan Mehmet Ağar, gazetecilerin "Siyasi partilerden ve devlet erkanından katılımın olmamasını nasıl değerlendiriyorsunuz" şeklindeki sorusu üzerine, "siyaseti bıraktım" yanıtını verdi.
Ayrıca törende, Prof. Dr. Celal Şengör'ün "Sana müteşekkiriz. Nur içinde yat komutanım" yazılı çelengi ile Türk Silahlı Kuvvetleri, Milli Savunma Bakanlığı, Evren ailesi ve Ergenekon Partisi'nin gönderdiği çelenkler dikkat çekti.
Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)
![kenan evren](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2015/05/12/kenan-evren_203.jpg)
![Mehmet Ağar Kenan Evren'in cenazesine katıldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2015/05/12/mehmet-agar_9040.jpg)
![Mehmet Ağar Kenan Evren'in cenazesine katıldı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2015/05/12/celal-sengor_7632.jpg)