![Akhisardan Karabüke gol yağmuru](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-21:49/Akhisar'dan Karabük'e gol yağmuru.jpg)
Akhisar Belediyespor, Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında evinde Kardemir Karabükspor'u 5-1 mağlup etti.
Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Akhisar Belediyespor, Manisa 19 Mayıs Stadı'nda Kardemir Karabükspor'u ağırladı. Mustafa Kamil Abitoğlu'nun düdük çaldığı mücadelede ev sahibi ekip 3 puanı 5 golle aldı.
Ege temsilcisine galibiyeti getiren goller LuaLua, Güray ve Ricardo Vaz Te(2) ve Gekas'tan geldi. Konuk ekibin tek sayısını ise penaltıdan Traore kaydetti. Akhisar Belediyespor 2 haftalık aranın ardından tekrar 3 puanla tanışırken, Kardemir Karabükspor'un galibiyet hasreti ise 11 haftaya çıktı.
Bu sonuçla Akhisar Belediyespor puanını 29'a yükseltti. Yılmaz Vural'ın göreve gelmesinin ardından oynadığı 2 maçta da galibiyetle tanışamayan Kardemir Karabükspor 18 puanda kaldı ve 24. haftayı 17. sırada tamamladı.
![Akhisar'dan Karabük'e gol yağmuru](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2015/03/14/akhisardan-karabuke-gol-yagmuru_001.jpg)