![Pelin Batu Cemaati de HDPyi de sattı](https://kilalu.blog/news/2024-08-01-06:59/Pelin Batu Cemaat'i de HDP'yi de sattı.jpg)
Pelin Batu, PKK'ya karşı olduğunu ve Fethullah Gülen'in örgütüne üye olmadığını söyledi.
7 Haziran sonrası ailecek HDP'ye oy verdiğini açıklayan ve Cemaat kanallarında sürekli programlar yapan Pelin Batu, tepkiler üzerine Twitter'dan açıklama yaptı.
"Hayatım boyunca terör örgütü PKK'ya karşı oldum" diyen Pelin Batu, "Ne Fethullah Gülen ne de herhangi bir örgütün üyesi olmadım" ifadelerini kullandı.
İşte Pelin Batu'nun o tweet'leri;
![Pelin Batu Cemaat'i de HDP'yi de sattı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2016/01/17/pelin-batu_6255.jpg)
![Pelin Batu Cemaat'i de HDP'yi de sattı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2016/01/17/pelin-batu_5541.jpg)
![Pelin Batu Cemaat'i de HDP'yi de sattı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2016/01/17/pelin-batu_2683.jpg)