![Son 5 yıla tanıklık: Dost Ateşi Altında Yaşamak](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-05:59/Son 5 yıla tanıklık: Dost Ateşi Altında Yaşamak.jpg)
Hasan Öztürk, son beş yılda kaleme aldığı köşe yazılarını, “Dost Ateşi Altında Yaşamak” adını verdiği kitabında derledi.
Ülkenin son günlerine ışık tutan Hasan Öztürk, kitabında 17-25 Aralık ve 15 Temmuz yaşananları, Başkanlık sistemi, PKK’nin TBMM’de yer alması, 7 Haziran – 1 Kasım seçimleri gibi birçok konuda görüşlerine yer veriyor.
Son beş yılda yaşananların 100 yıla bedel olduğunu söyleyen Öztürk, atlatılan tüm badireleri düşmanlarımızı tanıdığımızı, dost bildiklerimizin şahit olduğumuz ihanetlerini aktarıyor.
Yaşadığımız günlere tanıklığımızı Öztürk, dedesi Hasan onbaşının kendisine öğrettiği duanın ışığında paylaşıyor: “Allah devlete, millete zeval vermesin”.
Dost Ateşi Altında Yaşamak
Hasan Öztürk
Hayat Yay.
S.: 480
Kitabı satın almak için tıklayınız: kitapyurdu
![dost ateşi altında yaşamak](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2018/04/06/dost-atesi-altinda-yasamak_1788.jpg)
![Son 5 yıla tanıklık: Dost Ateşi Altında Yaşamak](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2018/04/06/dost-atesi-altinda-yasamak_2217.jpg)