![Neslişah Alkoçları kızdıran Özge yorumu](https://kilalu.blog/news/2024-08-01-04:37/Neslişah Alkoçlar'ı kızdıran Özge yorumu.jpg)
Engin Altan Düzyatan'ın eşi Neslişah Alkoçlar, sosyal medyadan gelen bir yoruma çok kızdı.
Engin Altan Düzyatan, 5 yıldır birlikte olduğu Özge Özpirinçci'den ayrıldıktan sonra, 2014 yılında Neslişah Alkoçlar ile nikah masasına oturmuştu.
Engin Altan Düzyatan’ın eşi Neslişah Alkoçlar Düzyatan, katıldığı bir düğünden fotoğrafını sosyal medyada paylaşıp altına ‘Her kocanın kaderi güzel bir kare yakalamak’ mesajını yazdı.
Kısa sürede büyük ilgi gören fotoğrafa bazı takipçiler tarafından olumsuz eleştiriler de yapıldı. Bir takipçisi ‘Ya o değil de Özge gibi dünya doğalı bir kadından sonra senin gibi bir kadınla olması çok acayip ve çok tutarsız’ mesajını yazınca Neslişah Alkoçlar’ı çok kızdırdı.
Alkoçlar, kötü yorumda bulunan takipçisine şu sözlerle yanıt verdi; ‘Çocuğunuz adına üzülüyorum böyle bir annesi var, ne üzücü… Allah kalp güzelliği versin. Kaldı ki bana bu kadar değer verip sinir olmanıza rağmen takip etmeniz beni çok gururlandırdı. Maşallah çok tutarlısınız…’
![eeü](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2018/05/02/eeu_6432.jpg)