![Asisti yaptı, gözyaşlarını tutamadı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-03:11/Asisti yaptı, gözyaşlarını tutamadı.jpg)
Menemenspor’un Ümraniyespor'u 1-0'la geçtiği maçta golün asistini yapan ve dün annesini kaybeden Mustafa Çeçenoğlu, karşılaşma sonrası gözyaşlarını tutamadı.
Menemen'de oynanan maçı evsahibi ekip 1-0 galip tamamladı.
Ekol Göz Menemenspor'a galibiyeti getiren golü 74'te Mehmet Boztepe kaydetti.
Ligde üst üste 2. galibiyetini alan ve son 4 maçının 3'ünü kazanan Ege ekibi, puanını 14'e yükseltti. Ümraniyespor ise 17 puanda kaldı.
Öte yandan Menemenspor'un 1-0 kazandığı karşılaşmada golün asistini yapan ve dün annesini kaybeden Mustafa Çeçenoğlu karşılaşma sonrası gözyaşlarını tutamadı. Çeçenoğlu'nu takım arkadaşları teselli etti.
Mustafa Çeçenoğlu, maçtaki tek golün asistini yapan isim olmuştu.
![a Asisti yaptı, gözyaşlarını tutamadı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2019/11/02/asisti-yapti-gozyaslarini-tutamadi_001.jpg)
![a Asisti yaptı, gözyaşlarını tutamadı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2019/11/02/asisti-yapti-gozyaslarini-tutamadi_002.jpg)
![a Asisti yaptı, gözyaşlarını tutamadı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2019/11/02/asisti-yapti-gozyaslarini-tutamadi_003.jpg)