![Ali Koç: Kupayla fotoğrafımı çekmeyin](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-21:24/Ali Koç: Kupayla fotoğrafımı çekmeyin.jpg)
The Bodrum Cup'ın tanıtım töreninde basın mensuplarının, "Kupayı Ali Bey'e verin" demesi üzerine Ali Koç, "Kupayı bana uzatmayın. Sonra kupayla fotoğrafımı çekip espri yapacaklar" dedi.
Türkiye'nin uluslararası yelken yarışlarının başında gelen The Bodrum Cup'ın basın toplantısı İstanbul'da gerçekleşti.
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, toplantının ardından konuşmacılarla birlikte fotoğraf çektirdi.
Ali Koç: Kupayla fotoğrafımı çekmeyin VİDEO
Organizasyonda verilecek olan kupanın getirilmesinin ardından basın mensuplarının "Kupayı Ali Bey'e verin" demesi üzerine Ali Koç, "Kupayı bana uzatmayın. Sonra kupayla fotoğrafımı çekip espri yapacaklar" dedi.
İstanbul'un organizasyon dahilinde olduğunu belirten The Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal, "Bodrum Cup'ı bu yıl 2 etap olarak gerçekleştireceğiz. İstanbul Boğazı'nda 13 Ekim'de yapılacak geçiş ile başlayacak organizasyon, 22 Ekim'de 30'uncu yıl kampanasının çalmasıyla Bodrum'da start alacak. Organizasyon boyunca önemli etkinliklerimiz ve sosyal sorumluluk projelerimiz olacak" dedi.
![Ali Koç: Kupayla fotoğrafımı çekmeyin](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2018/10/08/ali-koc-kupayla-fotografimi-cekmeyin_001.jpg)
![Ali Koç: Kupayla fotoğrafımı çekmeyin](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2018/10/08/ali-koc-kupayla-fotografimi-cekmeyin_002.jpg)