![Doktora Öğrencilerine Aynı Anda TÜBİTAK-ARDEB 1002 Programı Kapsamında Proje Yürütücüsü ve Farklı Bir Projede Bursiyer Olabilme İmkanı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-22:44/Doktora Öğrencilerine Aynı Anda TÜBİTAK-ARDEB 1002 Programı Kapsamında Proje Yürütücüsü ve Farklı Bir Projede Bursiyer Olabilme İmkanı.jpg)
Doktora/tıpta, diş hekimliğinde, eczacılıkta, veteriner hekimlikte uzmanlık/sanatta yeterlik öğrenimine devam eden doktora öğrencileri; Araştırma Destek Programları Başkanlığı (ARDEB) tarafından desteklenmekte olan bir projede bursiyer iken aynı anda, doktora tezleriyle ilgili farklı bir proje ile 1002-Hızlı Destek Programına proje yürütücüsü olarak başvuru yapabilecek veya halihazırda 1002 Programı kapsamında desteklenen bir projede proje yürütücüsü iken farklı bir projede bursiyer olabilecek.