![Nasıl önceden tahmin edeceğinizi ve başarılı bir şekilde elektronik faturalandırmaya geçeceğinizi öğrenin!](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-01:12/Nasıl önceden tahmin edeceğinizi ve başarılı bir şekilde elektronik faturalandırmaya geçeceğinizi öğrenin!.jpg)
Kuruluşlar, finansal süreçlerinin dijital dönüşümüne şimdiden iyi bir başlangıç yapmış olsa da, bu dijitalleşme en son yasal değişikliklerle hızlanacak. 1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren yani bir buçuk yıl içinde şirketlerin elektronik fatura düzenlemesi zorunlu hale gelecek. Bu reformdan ilk etkilenenler büyük şirketler olacak.
Son teslim tarihi hızla yaklaşırken, bu büyük değişikliğe hazırlanmanın zamanı her zamankinden daha fazla.