![Dünyanın En İyi 6 CS:GO Takımı, BLAST Pro Series İstanbulda Kapışacak](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-08:22/Dünyanın En İyi 6 CS:GO Takımı, BLAST Pro Series İstanbul'da Kapışacak.jpg)
Aralarında ülkemizi temsil edecek olan Space Soldiers’ın da bulunduğu 6 takım, 29 Eylül’de Ülker Sports Arena’da kozlarını paylaşacak. Space Soldiers'ın yanı sıra Astralis, Made in Brazil, Ninjas in Pyjamas, Virtus Pro ve Cloud9 kıyasıya mücadele için ülkemizde olacaklar.
CS: GO'nun Oynaması Tamamen Ücretsiz Versiyonu Yayınlandı
6 takımın 'dünyanın en iyisi' ünvanına sahip olacağı kupa için ve 250 bin dolarlık dev ödül için kapışacağı turnuva öncesinde, turnuvayı Türkiye’ye getiren Impact34 CEO’su Bettina Kuperman’ın, Gaming in Turkey CEO’su Ozan Aydemir’in ve BLAST Pro Series Marka ve İletişim Müdürü Steen Laursen’in katılımıyla bir de basın toplantısı düzenlenecek.
Turnuvanın resmi web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilir, turnuvayı Ülker Sports Arena’da canlı izlemek için biletinizi buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.